English    
Про компанію Продукція Прайс лист Послуги Контакти Оформити замовлення Карта сайту

Конструкційні пластики, електро-тепло-гідроизоляційні матеріали, резино-технічні вироби, хімічні реактиви

 Cиликоновая гума (силіконова технічна пластина)

Cиликоновая гума: основні властивості:

 • Тривалий термін служби;
 • Відмінна термостійкість;
 • Стійкість до багаторазового стиску;
 • Незмінні електричні властивості;
 • Низьке газовиділення;
 • Хімічна інертність;
 • Антиадгезіонні властивості (неприлипаємість);
 • Більша міцність, гнучкість і стискальність при зазначених температурах;
 • Не підтримує горіння;
 • Не має захід, смаком і не токсична;
 • Має відмінну стійкість до атмосферних впливів;
 • Не піддається впливу сонячних променів, озону, вологи й сухості;
 • Не підтримує ріст грибків;
 • Термін служби при кімнатній температурі практично не обмежений;

Основні технічні характеристики й фізико-механічні показники:

Тиск робоче (номінальне) у режимі експлуатації для харчової води, повітря й інших середовищ експлуатації, не менш: 60 М pa. Тиск робоче (номінальне) у режимі експлуатації для харчових і технічних мастил, жирних продуктів, спирту й спиртовмісних масс. менш: 10.0 Мра. Твердість по Шору: 65+/-3. Щільність: 1.2 г/смЗ. Номінальна температура експлуатації: -45°С...+300°С. Міцність при розтяганні на розрив, не менш: 6.0 Мра. Пластина товщиною від 1 до 10 мм виробляється в рулонах по 20 кг, шириною 1500 мм. Пластина від 12 до 20 мм виробляється в аркушах, розміром 1200 х 1200 мм.

Опис, застосування й показання до застосування:

Гнучка й еластична силіконова гума має унікальну хімічну структуру, що надає їй високу температурну стійкість і хімічну інертність, як ні в якого іншого еластомера, і як результат - вона може працювати в умовах, де не може використовуватися ні який інший матеріал. Дана гумова пластина значно перевершує інші еластомери в стійкості до впливу високих температур, перевершує їх по термін служби, має меншу залишкову деформацію й антигезійними властивостями, не має заходу, смаку й не токсична, має відмінну стійкість до атмосферних впливів, тому що не піддається впливу сонячних променів, озону, вологи й сухості.

Силіконова гума монолітна в рулоні має гладку, без дефектів поверхня. Вона виготовляється в десятках варіантів твердості щодо м'якої 30 sh до відносно твердої 70 sh. Силіконова гума монолітна може мати різний хімічний склад для додання певних фізичних властивостей і з міркувань вартості. Силіконова гума також має гарну хімічну стійкість. Однак вона може розбухати при контакті з деякими розчинниками, але після випару розчинника, силікон звичайно вертається до первісних розмірів. При зазначених температурах силіконова гума виділяє значно менше газу, чим інші аналогічні еластомери. Вона горить на відкритому полум'ї з виділенням нетоксичного диму без заходу й з утворенням білого, не провідної електрики, попелу.

Силіконова гума сама по собі є універсальної, незважаючи на це, існують різні модифікації для роботи в особливих умовах. Силіконова гума приготовлена на феніловій основі працює до - 90°С, а створена по спеціальній формулі до - 112°С. Робоча температура даної гуми від - 45°С до + 300°С істотно не впливає на фізичні властивості силікону. В умовах роботи, що включають у себе високу температуру й тиск потрібна силіконова гума загального призначення. Залишкова деформація залежить від робочої температури й тиску, і силіконова гума загального призначення є найбільш стійкою до даного явища. Коли є контакт із паливом або розчинником, найкращим вибором є фторована силіконова гума.

Цей полімер має найкращу стійкість до розбухання й деструкції від впливу даних речовин. Високоміцні силікони - матеріали з розривною міцністю від 6.0 Мпа й вище є найкращим вибором там, де потрібна висока еластичність, гнучкість і розривна міцністьВиготовлення під замовлення з листового поліпропілену  /   Лист поліпропіленовий  /   Універсальний поліуретановий герметик "Гермоклей"  /   Базальтова ізоляція  /   Сирі гумові суміші  /   Cиліконова гума (силіконова технічна пластина)  /   Асбошнури й набивання сальникові  /   Листи поліетиленові  /   Прайс-аркуш на фольговані утеплювачі  /   Мати прошивні теплоізоляційні  /  /  Феромагнітні порошки  /   Електроізоляційні й конструктивні пластмаси  /   Конструкційні пластики  /   Пластики  /   Поліамід-6 блоковий ударостійкий, наповнений силіконом (Мерканіт-В "В" силікононаповнений)  /   Хімічна продукція  /   Лінії гальванопокриттів
 

Інші сайти

     
   

Це цікаво:

Оголошення